Aktualności

  • UWAGA ! Nowy adres Kancelarii Adwokackiej ... więcej

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmary Trzeciak oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również klientów korporacyjnych.

 

Oferowana pomoc prawna obejmuje w szczególności reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, a także uczestniczenie w negocjacjach, posiedzeniach organów podmiotów i innych spotkaniach.

 

Dokładając wszelkich starań, by świadczona pomoc prawna odzwierciedlała zrozumienie celów biznesowych Klientów, a także odpowiadała w pełni ich potrzebom Kancelaria Adwokacka adw. Dagmary Trzeciak oferuje stałą lub doraźną obsługę klientów korporacyjnych zarówno w zakresie bieżącej konsultacji zagadnień prawnych, jak i współpracę przy realizacji długoterminowych przedsięwzięć prawnych.

 

 Adwokat Dagmara Trzeciak w sposób szczególny dba o kontakt z klientami, informując ich na bieżąco o stanie powierzonych spraw i stopniu ich wykonania, ściśle współpracując w celu wypracowania rozwiązań odpowiadających ich oczekiwaniom.

 

Kierując się zamierzonym przez Klientów celem, adwokat Dagmara Trzeciak, na wstępie zawsze informuje o możliwych rozwiązaniach, zagrożeniach, jak i ryzyku.

 

Wśród standardów, którymi kieruje się Dagmara Trzeciak, wykonując zawód adwokata, obok wierności zasadom etyki zawodowej, w tym strzeżenia zawodowej tajemnicy, stawia na jasny i zrozumiały opis sytuacji prawnej klienta, ze wskazaniem najlepszych dla Niego rozwiązań

Kontakt

Kancelaria we Wrocławiu


plac Powstańców Śląskich 1/37

(budynek THESPIAN)

53-329 Wrocław

tel 607 775 995