Aktualności

  • Nowy adres Kancelarii Adwokackiej adwokat Dagmary Trzeciak ... więcej

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmary Trzeciak oferuje wszechstronne usługi prawne skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również klientów korporacyjnych.

 

Oferowana pomoc prawna obejmuje w szczególności reprezentowanie przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów, a także uczestniczenie w negocjacjach, posiedzeniach organów podmiotów i innych spotkaniach.

 

Dokładając wszelkich starań, by świadczona pomoc prawna odzwierciedlała zrozumienie celów biznesowych Klientów, a także odpowiadała w pełni ich potrzebom Kancelaria Adwokacka adw. Dagmary Trzeciak oferuje stałą lub doraźną obsługę klientów korporacyjnych zarówno w zakresie bieżącej konsultacji zagadnień prawnych, jak i współpracę przy realizacji długoterminowych przedsięwzięć prawnych.

 

 Adwokat Dagmara Trzeciak w sposób szczególny dba o kontakt z klientami, informując ich na bieżąco o stanie powierzonych spraw i stopniu ich wykonania, ściśle współpracując w celu wypracowania rozwiązań odpowiadających ich oczekiwaniom.

 

Kierując się zamierzonym przez Klientów celem, adwokat Dagmara Trzeciak, na wstępie zawsze informuje o możliwych rozwiązaniach, zagrożeniach, jak i ryzyku.

 

Wśród standardów, którymi kieruje się Dagmara Trzeciak, wykonując zawód adwokata, obok wierności zasadom etyki zawodowej, w tym strzeżenia zawodowej tajemnicy, stawia na jasny i zrozumiały opis sytuacji prawnej klienta, ze wskazaniem najlepszych dla Niego rozwiązań

Kontakt

Kancelaria we Wrocławiu


ul. Ruska 22 /budynek WGN/
50-079 Wrocław
tel. 71 344 26 78
kom. 607 775 995

 

Filia Kancelarii w Lubinie


Rynek 23/Ratusz/
59-300 Lubin
kom. 607 775 995